Kelgukoerte foorum

Mis aastal kelgukoerad lõppevad???

k6stafänn | 30.11.2009
pakkuge!!!

  • k6stafänn
    ma arvan et ei lõppegi.
  • KomeetMaa
    KomeetMaa
    Seda teemat poleks olnud vaja teha kuna ma arvan et keegi siit ei taha et lõppeksid...:)
  • H
    Ei lõppe kunagi
  • postifänn
    postifänn
    Kui Maailmalõpp aasta 2012 ei tule siis ei saagi
  • sillu
    sillu
    Kelgukoerad kestavad minu arvates päris kaua,sest maailmalõppu 2012 raudselt ei tule(ärge selliseid maailmalõppu asju uskuge).
  • teder35
    Kui lõppevad siis vähemalt nii pea!
  • vekrissu1979
    vekrissu1979
    See on käsk,et "Kelgukoerad" ei tohi unagi löppeda!!!
    Sest ilma teieta ma ei saaa!!!
  • susilee
    susilee
    eh, lõpeb nii ehk naa millalgi. siis kui stsenaristidele-näitlejaile enam maksta ei jõua, eelarve kokku tõmmatakse (produtsendil uued huvid või pankrot, ptü-ptüi-ptü), või mõtted otsa saavad või näitlejail isu täis.

    ei taha küll õnnetust kraaksuda, aga pakun, et lisaks praegusele üle kolme hooaja juurde ei tule. kolm uut hooaega on maksimum. lõppude lõpuks saavad ka episoodide jaoks näitlejad siin maal otsa. niigi on need osad seriaali külalisnäitlejad diletandid, kelle näitemängu vaadates valus hakkab.

    aga loodame parimat.
  • ingel
    ei lõppe niipea kui ikka vaatajaid on ja uusi nätlejaid juures siis jääb kestma
  • Rüübel
    Rüübel
    selle koha pealt jääb Kelgukoerad konkureerima Õnnega - kumb sari ennem lõpetab?
  • Kalev68
    Kalev68
    Ma loodan väga, et Kelgukoerad ei lõppe nii pea. Ma arvan, et seriaal lõppeb 2012 aasta lõpul!!!!!
    Ei ei, see ei ole nali.
  • mari
    Loodan väga ,et kelgukoerte sari ei lõppe niipeagi.
  • krissu30
    krissu30
    Tahan ka et Kelgukoerad ei lõppe. On välismaa seriaalidki kaua kestnud, näiteks Vaprad ja ilusad mis on jamaks muutunud siis miks ei võiks Kelgukoerad kesta. On palju huvitavam seriaal. isegi Santa Barbara oli põnevam kui vaprad ja ilusad.
  • sirlemerle
    ei tea aga sügishooaeg lõpeb 11.detsembril
  • gets
    gets
    eks kui kõik seda ka edasi jälgivad, ei lõppe see niipea, loodan :)
  • POSTKÕSTA
    POSTKÕSTA
    kelgukoerad eii tohi lõppeda!!!
  • sirlemerle
    POSTKÕSTA kirjutas, 17.06.2010:
    kelgukoerad eii tohi lõppeda!!!
    kas küsite hooajalõppu või ültse kuna sari lõppeb
  • Tribeca
    Tribeca
    Kelgukoerad juba lõppesid kui Uukkivi ja Malmsten ära läksid.
  • Tundmatu
    Kõik hea saab ükskord otsa, niiet ükskord peate ikka sellega ikkagi leppima.
  • sirlemerle
    Tundmatu kirjutas, 19.06.2010:
    Kõik hea saab ükskord otsa, niiet ükskord peate ikka sellega ikkagi leppima.
    seda küll,et lepima peab ju.Kunagi ikka lõpeb ju