Kelgukoerte foorum

Vana lõpp on uue algus.

Erna | 07.05.2010
Tahtsin küsida teie arvamust, kuidas te suhtusite võiduloo stsenaariumisse, mida oli väga kõvasti muudetud? Kas tulemus oli hea, keskmine või pigem halb?

 • vaataja
  Kui lugu ennast kodukalt lugeda, siis oli see, mis telkusse jõudis, ikka hoopis midagi muud:-) Aga eks siin olegi see asi, et tegu on krimisarjaga, mõrv peab olema. Meie perele see osa meeldis ja Teie, Erna, tegite väga ilusa rolli! Väga hästi mängitud.
 • sirlemerle
  Päris hea oli täisa super
 • Erna
  vaataja kirjutas, 07.05.2010:
  Kui lugu ennast kodukalt lugeda, siis oli see, mis telkusse jõudis, ikka hoopis midagi muud:-) Aga eks siin olegi see asi, et tegu on krimisarjaga, mõrv peab olema. Meie perele see osa m... [Kuva kogu postitust]
  Tänan väga ilusate sõnade eest! Mul on olnud nimelt palju vastukaja näiteks Kanada miljonite !!! kohta, et kas need on ka tõeliselt olemas? Näete, kuidas lõpuks ei saadagi aru, mis on ehe ja mis juurde kirjutatud. Kuna mu poeg on politseinik, siis olin päris mures, mis tema asjast arvab. Õnneks polnud probleemi. Üks sõbranna helistas ja pahandas, et miks Kalev ikka haiglas oli, kui ta tegelikult ei olnud. Olen väga tänulik selle kogemuse eest ja tegelikult on huvitav jälgida, kust tegelik joon jookseb! Edu Teile!
 • sirlemerle
  Erna kirjutas, 07.05.2010:
  Tänan väga ilusate sõnade eest! Mul on olnud nimelt palju vastukaja näiteks Kanada miljonite !!! kohta, et kas need on ka tõeliselt olemas? Näete, kuidas lõpuk... [Kuva kogu postitust]
  Kellele siis edu sa soovid Erna
 • Erna
  sirlemerle kirjutas, 07.05.2010:
  Kellele siis edu sa soovid Erna
  Soovin edu kõigile headele inimestele! Ka sulle loomulikult!
 • sirlemerle
  Erna kirjutas, 07.05.2010:
  Soovin edu kõigile headele inimestele! Ka sulle loomulikult!
  tänan edu eest Erna