Kelgukoerte foorum

Tuleb teha muutus!

Unknown | 15.01.2011
Vanasti oli kelgukoerad selline pime ja tõsine.
Sisu oli ka päris palju.

Nüüd on uued nätilejad. Ma ei solva kedagi aga nt uus Post ei ole enam Post.
Post peab olema tõsine aga see uus Post proovib olla naljakas.
Vanasti oli Postil palju probleeme ja nägi tõesti pätti moodi välja(mis tegi temast erilise) kui nüüd Postil läheb elu väga hästi, tal on kõik olemas ja proovib olla naljakas.

Sisu ka enam kahjuks pole. Vanasti oli palju inimesi, igal ühel oma probleem. Nüüd on nii ,et kõigil läheb väga hästi, hea elu ja probleeme pole.

Vanasti olid osad pimedad, öösel toimus ja sünge ja tõsine oli elu.
Nüüd on aga kõik päeval, pole enam ültse tõsine ega sünge. Rohkem on naljakas.

Mida tuleks teha nüüd?
Tuleks teha rohkem osasi öösel, mõrvad peaksid olema sünged ja rohkem tõsisust. Liiga palju nalja rikub lihtsalt selle seriaali ära :(
Muidugi tuleks teha ,et mingi suur probleem on Postil/Kõstal/Kelgul mis teeks kelgukoerad jälle huvitavamaks.

 • Tribeca
  Tribeca
  Enne kui sõna sekka ütlen siis loodan ,et seekord Kelgukoerte tootmismeeskond ei võta südamesse ja lase ära kustuada mu postitust.

  Olen teemaalgatajag täitsa sama meelt. Sari on läinud selliseks pehmeks ja etteaimatavaks. Näiteks esimestel hooaegadel tegelane Post pidevalt suitsetas siis alates 6 (?) enam seda ei tee. Põhjus pidi olema kuna väikestele televaatajatele ei mõju see "hästi" . Olid ju tõsisemad teemad nagu mõrvad, narkootikumid, prostitutsioon , ning nüüd need kõik kadunud ning asentatud täiesti umbmäärase looga. Hea näide on nüüd lõppenud hooaja viimane 3osaline lugu. Tegevust oli vaevalt ühe osa jagu aga venitatud niiväga eetriaega täis kui saab.

  Kõige rohkem valmistas pettumust aastavahetuse paroodiaosa. Milleks seda vaja oli ? Pigem mõjus see mainele halvustavalt, käsikiri tundus ka lõunapausi ajal kiirelt kokku kirjutatud ning terve osa paari tunniga filmitud.Samuti seda foorumit ka lugedes tekib tunne ,et Kelgukoerad on mõeldud ainult lastele ning reede kell 21:30 on juba täiesti uneaeg.

  Olin suur Kelgukoerte fänn, meeldis just 1-6 hooaeg. Peale seda kahjuks Kelgukoerad minujaoks lõppesid. Mu jutt ei ole halvustamiseks mõeldud aga kui ei ole ideid siis tehku üks seeria aastas kahe asemel.

  Ainult minu arvamus.
 • ttt
  Tribeca kirjutas, 17.01.2011:
  Enne kui sõna sekka ütlen siis loodan ,et seekord Kelgukoerte tootmismeeskond ei võta südamesse ja lase ära kustuada mu postitust. Olen teemaalgatajag täitsa sama ... [Kuva kogu postitust]
  Nõus:D
 • unknown
  seda küll kuid sisu peab olema esimesena ja tegelased ka.
  Praegust on see probleem ,et pole sisu, näitlejad on mõlemad samad...
 • see
  Olen nõus !!!
  Post tuleb teha selliseks nagu ta oli vanasti.
  Tuleks lõpetada kõik need naljad.
  Tuleks teha öösel neid osasi.
  Tuleks teha sünged mõrvad.
 • ongi
  Ongi...
  Viimane hooaeg oli täiesti jama.
  Panga röövis tehti nalja, teises bussi röövis tehti nalja.
  See komöödia tuleb seljataha jätte, tuleb teha sellised osad nagu vanasti.
  Isegi kanal 2 küsitluses inimesed ei taha kelgukoeri tagasi kuna see on liiga jamaks muutunud.
  Comon... Mitte rohkem nalja !!! pimedas teha osasi, suured mõrvad, kõik käib kiiremini, mitte nii ,et kõik venib.
 • Kelgukoera fänn
  Jaa. Vana post oli palju palju parem. Uus post tehakse naljakas aga tegelilult pole. kuhu jäi vana posti tõsisus? kuhu jäi see pätti moodi välja nägemine?
 • pulga fänn
  Aga mulle meeldib, et sel hooajal on rohkem tähelepanu pööratud Pulga tegelaskujule. Ja Bärbel on ka hea. Mingitest raamidest on välja murtud ja see on ainult positiivne.
 • NÕUS!!
  Olen täiesti nõus, selline tunne nagu alates 7. hooajast on stsnarist välja vahetatud. Sari on tõesti väga igavaks muutunud. Viimane hea osa oli "Tagasi maa peale 2" Rohkem pole mitte midagi normaalset. Iga mõrvalugu on niiiiiiii tavaline. Iga osa on pmst selline: tapetakse vanaproua ja mõrvar on kade/ahne naaber. Võtke kättemaksukontorist õppust, seal on väga huvitavad osad. Iga osa on teistsugune. Võtke kokku ennast!!!!!

  Vihjena võin õelda, et väga hea osa on näitkes vaimudest vms.
 • tegelt
  Olen kõigiga täiesti nõus!
  Eile oli eetris kelgukoerte kordussaade ja mu väike õde (6 aastane) hakkas seda vaatama. Tavaliselt on mu ema keelanud tal krimisarjade vaatamise ära ja ma panin teleka kinni, muidu näeb veel halba und vms. Peale seda hüppas mu ema köögist välja ja ütles "No las ta vaatab, kelgukoerad ongi tema vanustele. Ega enam seal midagi nii hirmuavat ei näidata!"
  Ise olen kelgukoerte vaatamise lõpetanud alates 9. hooajast kuna see on nii magedaks muutunud, eriti uute näitlejate pärast.