Kelgukoerte foorum

Kristin

Rahvas...

Kristin | 13.02.2010
Te võite nüüd hoogsalt omale tellitud Posti-punase ja Kõsta-kollase T-särgi tagastada,pole ju mõtet,pildid seal peal pole ju enam õiged!!!Peaks olema hoopis tulevaste ''SUPPER'' uurijate pildid.

 • Jannu
  Jannu
  Mina olen sellega nõus.Mis siis et mulle jääks mälestus sellest.Ja lauamäng on ka nendega.Kelgukoerad enam kaua ei püsi!
 • Pocketgirl
  Pocketgirl
  Mis mõtet on panna siia negatiivseid kommentaare soeses särkide ja mänguga? Pigem võiks ju hinnata seda, millised nad välja näevad ja kes seal pildi peal on. Näitate ju toetust Ivole ja Maidule kui teil on olemas need särgid ja hindate seda, mis teil on!

  Taskutüdruk
 • sirlemerle
  minul särki pole ja ei oska eriti kaasa rääkida
 • Kristin
  Kle taskutüdruk...
  Ma saan aru,et sa mõtled,et kui sa näitad ennast mõistvana jm. siis on sul võimalus,et sind vb mõnda ossa võetakse,aga ära ole naiivne:)
  Mina pole näiteks kurb,et Ivo ja Mait ära lähevad ja need teised ''ülihüpperlahedad'' Taavi ja Juhan nende asemele tulevad...Ma olen väga vihane hoopis.
 • Maailm
  Maailm
  Aga Post ja Kõsta pidid ju jääma... Aga nad lihtsalt vanemad !! ! nagu 70 aastased ? :D vist !
 • sirlemerle
  ei tea ei oska öelda mis vnemad
 • Pocketgirl
  Pocketgirl
  Kristin: Alati pole asjad nii nagu sina arvad:) Mina ei täitnud castingut ja pole mõttes ka minna ega tahta kuhugi ossa:) selles suhtes sa eksid siin:) Kuna ma vaatan Kelgukoeri ja üks minu lemmik on ja jääb ka Ivo, siis seetõttu ma käin ka sellel lehel. Uurin mida on rääkinud teised siin kodulehel ja mida postitavad üles sarja tegijad. Minu siin käimine on puhtalt minu enda uudishimu rahuldamise pärast:) Kui ma sooviks või tahaks kuhugi ekraanile, siis ma ei üritaks olla siin mõistev ja mida iganes kõike veel:)
  Kuna õpin vastavat eriala ja olen piisavalt vana, siis minu oskus olla mõistev ja püüd näha asju igas valguses tulenevad sellest. Ma pole inimene, kes tahaks kaamerasse saada lihtsalt sellepärast, et see oleks äge:)

  Taskutüdruk:)