Kelgukoerte foorum

Bigteddy

Miks Bärbel Orav tegelikult seal on ?

Bigteddy | 04.04.2011
See uus uurija Bärbel , mida te arvate mida ta tegelt sealt tahab ?
Mina ise arvan nii : talle ei pakutud seda tööd vaid ta tegi sinna ise selle ettepaneku , ta jälitab Kõstat ja üritab temast teada saada ja temaga rääkida . Ja ta ütles et tal on laps , ja et tal oli mees ja keegi oli ta mehe ära tapnud. Niisiis mina arvan , et Bärbel on seal selleks , et Kõstale kätte maksta , sest ma arvan et Kõsta tappiski ta mehe vms , et ta oli mingi kurjategija ja ründas Kõstat ja ta pidi tulistama või mis iganes, või tappis keegi teine sealt jaoskonnast ta mehe , kuid mina arvan ikkagi , et Kõsta ,sest Bärbel ju tunneb Kõsta vastu kõige rohkem huvi.

 • Bigteddy
  Bigteddy
  need , et Bärbel tegi ise ettepaneku sinna tööle minna ja helistas ise neile sinna jaoskonda , ja muud et ta ütles et keegi oli ta mehe tapnud ja pärib Kõsta kohta igast infi --need on faktid mitte oletused , neid sai juba sarjast teada , Liisbet ütles seda et Bärbel ise tahtis sinna tööle minna ja Bärbel ise on pärinud Kõsta kohta jne .
 • ivar
  Kuule kuule, ära nüüd nii kriitiliseks ka mine. Ega kõik naisuurijad seal saates ka mingid nõiad ei pea olema. Vb talle meeldib kõsta. Pole mõtet enne sääsest elevanti teha kui sa ei teagi, kas ta see on või ei.

  Tervitades:
  Ivar
 • Bigteddy
  ivar kirjutas, 07.04.2011:
  Kuule kuule, ära nüüd nii kriitiliseks ka mine. Ega kõik naisuurijad seal saates ka mingid nõiad ei pea olema. Vb talle meeldib kõsta. Pole mõtet enne sä... [Kuva kogu postitust]
  ma alguses arvasin ka et talle meeldib Kõsta ,.aga ei usu , nojah -igal ühel oma arvamus
 • Ants
  Bigteddy kirjutas, 07.04.2011:
  ma alguses arvasin ka et talle meeldib Kõsta ,.aga ei usu , nojah -igal ühel oma arvamus
  bigteddy , ära muutu kriitiliseks ja vara veel otsustada , aga samas olen sinuga nõus - Ivar ära ole nii naiivne
 • marks
  noh,see mind väga üllatab et bärbel öösel sinna jaoskonda nuhkima läks...õnneks homme ongi reede:)
 • Elevat .vs. Sääsk
  ei oska veel järeldusi teha ! :)

  Päikest #