Kelgukoerte foorum

kri3001

Kas te täna 19.03.2010 vaatate 8 hooaega.

kri3001 | 19.03.2010
Jah vaatan ma ei jõua juba ära ootada.

  • sirlemerle
    ja ma ka vaatan ja ma ka ei jõua ära ootata
  • kristin
    Pole vajadust
  • gendra
    kelgukoerad on mu lemmikud kuid ega ma ka kättemaksukontorist ära ei ütle.Ma olen juba peaaegu kõik osad teist või isegi kolmandat korda läbi vaatanud ja kui keegi küsib mis oli mingi osa lõus räägin ma kõik ära.
  • Hannuzka
    Hannuzka
    Hea küsimus. :D
  • silverykssilm
    silverykssilm
    Vaatasin tänast osa.Ei saa öelda, et näitlejad halvad oleksid, aga nad ikkagi kuidagi ei sobi neisse osadesse või ei ole veel lihtsalt harjunud uute osatäitjatega.
    Ja veel, kuidagi vääääga kuiv oli see esimene osa.
  • sirtsu
    sirtsu
    Uute tegelastega tuleb lihtsalt ära harjuda, varsti on nad kõigi lemmikud. Uukkivist ja Malmstenist tunnen puudust.
  • carolina
    carolina
    Uus osa oli väga pönev ja muidugi uued Kõsta ja Post on lahedad!!! Pole üldse midagi halb öelda,Ulfsak on alati hea näitleja olnud ja muidugi Eelmaa samuti ,mulle igatahes meeldivad mõlemad ja sobivad oma rollidesse nagu valatult! Tore,ootan uusi osi huviga!
    Super,Juhan ja Taavi,pange sama vingelt edasi! Nüüdsest olen Teie fänn:)))))
  • AhhA
    LISAN SIIS ENDA KOMMENTAARI:

    Vaatasin uue hooaja esimese osa ära nagu kord ja kohus.
    Esimene mulje oli selline, et kas mingi kordus saade ?
    Ma oleks nagu seda osa varem näinud, päriselt ka.
    Ei saa õelda, et uued näitlejad on kehvemad kui vanad. Aga esimese osa järgi õeldes, ei sobi uued näitlejad nii hästi kui vanad näitlejad. See ei ole nagu enam see mis oli vanasti.
    Ning suht harjumatu on, et kumb on nn "post" ja "kõsta".

    Aga eks vaatab 1-2 osa veel ära.
    Ühe osa pärast ei saa päris lahima ka hakkata, et "pask, igav" jne. :)
  • sirlemerle
    AhhA kirjutas, 22.03.2010:
    LISAN SIIS ENDA KOMMENTAARI: Vaatasin uue hooaja esimese osa ära nagu kord ja kohus. Esimene mulje oli selline, et kas mingi kordus saade ? Ma oleks nagu seda osa varem näinud, pärisel... [Kuva kogu postitust]
    sul on õigus ei sa jah ütelda,et ei kõlba
  • K
    Kas on varjant et vanad head näitlejad tulevad kunagi tagasi??
  • sirlemerle
    K kirjutas, 22.03.2010:
    Kas on varjant et vanad head näitlejad tulevad kunagi tagasi??
    ei tea seda