Kelgukoerte foorum

Episood internetis

Onu Fritz | 27.04.2010
Mul on väga kahju, et aktuaalne episood pole kohe peale esilinastust internetis nähtaval. Tehniliselt poleks see mingi probleem. Saksamaa saatja ZDF paneb näiteks ka tunni jooksul oma saated üles; varem toodetud saated on isegi hommikust (00:00) saati nähtavad, missest et nad alles 22 tundi hiljem teleris nähtavad on. Nii et webmasterid vôiksid kah nii teha, et panevad juba päeval üles ja programmeerivad nii, et kohe peale esilinastust on see film ka netis kättesaadaval.

 • sirlemerle
  võiks olla jh nii aga ei ole
 • toimetaja
  toimetaja
  Tehniliselt on see loomulikult teostavav, aga on konkreetsed põhjused, miks Kelgukoerad seda lahendust ei kasuta ning episoodid alles eetrile järgneval kolmapäeval-neljapäeval kodukale üles pannakse. Siin on taga kokkulepe telekanaliga, sest nemad on sarja tellijad ning on igati loomulik, et sarja iga järgnev osa on veebist vaadatav alles siis, kui see on telekanalis eetris olnud (ka korduses). Eesti telemaastik on võrreldes muu Euroopaga pisike ja vaatajanumbrid on väga olulised igale kanalile. Telesarja leivaisa on siiski telekanal, mitte koduleht, mistõttu jõuavadki epidoodid kodukale ajalise nihkega.
 • sirlemerle
  toimetaja kirjutas, 27.04.2010:
  Tehniliselt on see loomulikult teostavav, aga on konkreetsed põhjused, miks Kelgukoerad seda lahendust ei kasuta ning episoodid alles eetrile järgneval kolmapäeval-neljapäeval ko... [Kuva kogu postitust]
  siis kell kaks või kolm on siis kodukal üleval