Kelgukoerte foorum

Kõrvukräts

Kriminaallauamäng

Kõrvukräts | 08.12.2009
Kes on tellinud ja mis muljed on?

  • mardi fänn
    Nõuab päris korralikku ajude ragistamist aga mängusüsteem on lahe. Ja üksi saab ka mängida muide.
  • sillu
    ma ostsin esitluspäeval
  • taaniel21
    ma tahaksin osta
  • Signe
    Sain jõuludeks .
  • katu15
    sain ka jõuludeks
  • pettunu
    Ühekordseks mängimiseks kallis ;( See oleks pidanud olema pakil, et mängimiseks pead pidevalt uusi kaarte ostma. Sõltub muidugi uue juhtumi hinnast.
  • tomiandrep
    Loodan et need kes on juba algse ostnud ned saavad järgmised kaardid, juhtumid, ümbriku tasuta!
    Muidu suht lahe! Kuid see mängu reeglid või mängukulg on natuke nadi! Selles mõttes et seal ei ole et kas peab kaardi tagasi panema? Ja et sellest tuleb kood et mis sobib juhtumiga?
  • KelgukoerJoonas
    Ma sain jõuludeks
  • Mängisin
    Ei ole väga põnev mäng. Võibolla ei saanud ka reeglitest täpselt aru, need olid üsna hägused. Aga see, et juhtum ära lahendada, peaks ju vähemalt igal vihje ruudul vähemalt 1 (aga pigem 2-3) korda ära käima. Kui aga süüdlane juba teada, siis ei ole eriti põnev täringut veerretada, et viimaseid koode teada saada.

    Üleüldse on tegemist 1-inimese mänguga. Mitmekesi mängides on teiste mängijatega kokkupuude on praktiliselt olematu (vaid märkmekaardi piilumine on otsene kontakt, kaudselt mõjutab teiste käitumine ka kaartide järjekorda).

    Teiseks: Kust saab uusi stsenaariume? Mänguõpetuses oli kirjas, et siit kodulehelt saab, aga ma küll kusagilt ei leia.
  • kribukas
    Mulle meeldis, mängisime neljakesi ja väga lahe oli. Loogiliselt võttes ei tähenda lahenduse teadmine veel seda, et nüüd järgmine kord võidad sest sa ei pruugi esimesena koodi kokku saada ju. uued juhtumid pidid jaanuarist tulema, sellest on siin kodukal juttu olnud. Ma ise mõtlesin, et tegelt võiks ise paar juhtumit välja mõelda ja kaardid teha, poleks üldse keeruline ja täitsa tasuta kah;-)
  • pettunu
    tomiandrep- oled liiga sinisilmne. Tasuta pole siin midagi. Iseasi, kas hind 25.- ( seegi liiga sinisilmne ootus ) või pigem iga uus ost 100.- või 150.-
  • Kati
    Mina olen ka mängus üpriski pettunud ja nõustun, et 1kordse mängu eest on 400 kr tõesti liiga suur summa.
    Reeglid on ka üsna kehvasti seletatud..
  • Paul
    Mäng olemas ja süsteem selge. Keegi siin eelpool pakkus, et mõtleks ise mängimiseks uusi juhtumeid välja, mis on täiesti teostatav mõte nii et nupukamad, laske käia! Päris selge on see, et uute legendide trükkimine on kulu ehk siis kujundus ja paber ja trükkimine ju maksab, samuti transport ja poed tahavad ju ka oma prossa otsa panna (kui poodides müüakse). Samas, kui neil on plaanis uued legendid siia kodukale üles panna, siis oleks asi ju väga bro, mängid ja loed veebist kaarte ja saad hiljem koodi kontrollida. Üleüldse, vaadates poes, palju lauamängud maksavad, on see üks täiesti keskmise hinnaga täitsa kvaliteetselt teostatud asi. Häid pühi, rahvas!
  • Fox
    Soetasin endale 399.- maksnud mängu ja sooviksin nüüd teada, kas uued juhtumid on tasulised või mitte?
    Kui peaksid tasulised olema, siis leian et 399 krooni ühe kordse mängu eest on palju :(
  • eragfred
    kust uusi kaarte saab
  • ema
    aga meil olid asitõendikaardid puudu :(, laps oli nii õnnetu,.
  • toimetaja
    toimetaja
    Lp ema, palun võtke meiega ühendust kas telefonil 566 44859 või meili teel pood@kelgukoerad.tv Kindlasti vahetatakse teie lapse mäng välja või toimetatakse teieni puuduolevad kaardid. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.
  • Margit
    Tere ja häid jõule kõigile!

    Ka meil tõi jõuluvana mängu ja kahjuks samuti kui "emal" on meie mängust üks kaanel lubatud mängu osa puudu. Täpsemalt "Ühe kuriteo legend". Sama mure ka meie perekonna tuttavatel. Kardetavasti võib neid puuduvate osadega mänge veelgi müügil olla.

    Meie mäng on ostetud Tallinna Rocca al Mare keskuse Prismast.
  • toimetaja
    toimetaja
    Tere Margit ja häid jõule ka Teie perele! Kas Teie ja Teie tuttavate mängukarbis on olemas must vihikuke (kaanel kiri "kriminaalne lauamäng Kelgukoerad")? Seal on selgitatud reeglid ja kuidas mängida. Sellesama vihiku eelviimasel lehel ongi trükitud kuriteo legend nimega "Hukatuslik kombinatsioon". Selles osas on karbi tagakülg tõesti eksitav, et legend ei ole eraldi lehel, vaid on reeglite vihikus, kõige lõpus kirjas. Nii et kui see vihikuke on teil olemas, siis on ka legend olemas. Aga kui reeglite vihikut pole, siis palun kontakteeruge meiega eelpool antud kontaktidel.
  • Sirle
    Saime ka mängu jõuludeks. Ise ei julgenud poest osta, kuna karbi peal oli minu jaoks liiga vähe infot kirjas.

    Suurim viga minu arvates on see, et karbi peale ei ole kirjutatud, et sa saad põhimõtteliselt ühekordse mängu ning praeguse seisuga ei kajastu mitte kusagil infot, kas lisajuhtumid on tasulised või tasuta. Kui lisakaardid on tasulised, siis on see mäng ikka ülemõistuse kallis.

    Lisaks on mängu reeglid tõesti väga hägused - mis ühe jaoks tundub iseenesest mõistetav (mängu loojate jaoks) ei pruugi teiste jaoks seda olla. Meie jaoks venis tänu arusaamatutele reegiltele mäng liiga pikaks ja igavaks ning õige lõpuni me ei mänginudki kuna kõik teadsid, kes on süüdi aga kellegil polnud poolt koodigi veel koos. Vaatasime lihtsalt ümbrikusse ja selgus, et kõigil oli õigus.

    Vast tasuks kodulehele üles panna veidi põhjalikum reeglite kirjeldus ning info kas lisajuhtumid on tasulised või tasuta neile, kes alles plaanivad mängu osta. Kui see teadmatuses hoidmine just mingi kaval ja alatu turundusnipp ei ole....