Kelgukoerte foorum

kiisuke

Posti eesnimi?

kiisuke | 03.12.2009
Mis on Posti eesnimi? Kalle Kõsta, Mati Kelk, Leo Pulk jne... , aga ... Post?

  • susilee
    susilee
    vaata siin teemadeds ringi, sinu püstitus on vist juba kolmas samast sarjast....
  • Kuutõbine
    ei ole neid Posti eesnime teemasid nii väga palju midagi, tahaks ise ka teada mis ta eesnimi siis on, kunagi vist teadsin kaa, aga läks meelest.
  • meggu
    Priit
  • Kristin
    Suslee'ga nõus,seda on juba mingi 3 korda vähemalt küsitud:D
    Vastus on Priit... mis mõttega koguaeg üle küsida??
  • Tribeca
    Tribeca
    Keegi äkki mäletab kus osas seda mainiti ?
  • Kõrvukräts
    Kõrvukräts
    Just! Millise hooaja mitmendas osas mainitud on?
  • sillu
    tahaks tõendeid ka
  • Liisukene11
    Liisukene11
    aaga mart??

    mart kelk we??
  • liz
    Ei ole Mart Kelk:), Mart ju ei teadnudki kaua aega, kes ta issa on. Küllap o MArt ema perekonnanimega, aga mis see nimi täpselt on, pole meile öeldud.
  • Tribeca
    Tribeca
    Mardi perekonnanimi on Kukk

    Hooaeg 2 osa 8 40:04 peal :)
  • liz
    ÜHE EELNEVA TEEMA ALL KIRJUTAS KASUTAJA BRIXX: Ma vastan Posti eesnime küsiusele, see oli 7 hooaja 6 osas, kui Agatha oli matusebüroos ning hädaladas Postile, et kardab ning ütles Viidikas ja Viidikas on Priidu hellitunimi või midagi taolist. Hiljuti kuulsin ühes filmis või seriaalis midagi taolist.


    MINU KOMMENTAAR OLI SELLINE: Natuke oponeerin, Viidikas võib olla Priidu hellitusnimi, aga ei pruugi. Samahästi võiks herr Posti nimi olla ka Vidrik või Priidik (natuke vanemat tüüpi nimed) või siis midagi sootuks muud. tTeatavasti on viidikas väike kala ja mõned vanemad inimesed kutsuvad poisse hellitavalt nii...ärge küsige miks, aga olen seda korduvalt kuulnud:P.
    Ma pole küll sarja nii tähelepanelikult jälginud, aga kui see on tõsi, et see Priit Post on tulnud ainult selle Viidika põhjal, siis julgeksin öelda, et me tegelikult ikkagi ei tea, mis selle Posti eesnimi on.
  • Pocketgirl
    Pocketgirl
    Ta eesnimi on PRIIT:D Ja seda kohe kindlasti! Ühes osas on kuulda ka seda. Samuti on teda nimetatud Viidikuks, oli vist.. aga see oli lihtsalt nalja viluks.. mille peale Post ise karjus Mamma tädile:d ja kui netist panna otsima kelgukoerad ja kõik sellega seondub, tulebki välja, et Posti eesnimi on Priit! Ja ei mitte midagi muud:) Priit mis Priit:D Väike Viidik:d
  • Tribeca
    Tribeca
    Ma mäletan ka ,kuskilt osast seda Priidu teemat. Äkki näitas ,kuskilt mobiili pealt ? Ei viitsi kõiki 7 hooaega läbi vaadata uuesti sellepärast :D
  • liz
    Mardi perekonnanime kohta: hooaeg 5 osas "Kuhu juhatavad hinged 1" tutvustab Mart end Millile Mart Joalana - samas Mart Kukk oli ta kah (+ emale oli vormiriiete peale "Kukk" kirjutatud).
  • liz
    st osas "Kuhu põgenevad hinged 2"
  • kri3001
    Priit Post
  • kätlin
    ei ole kuulnud.arvan et ei olegi.
  • sunnysmile
    sunnysmile
    Posti eesnimi on Priit. Seda kirjutati isegi Naistelehes.
  • kõsta fänn
    posti päris eesnimi on ivo
  • angelaaltmeri13
    angelaaltmeri13
    priit post