Kelgukoerte foorum

jukks

Küsimus

jukks | 17.02.2010


Kas on võimalik küsida ka näitlejatelt nii et nad ise vastaks ja meie küsimustele ja siis võiks siia foorumi teha kohe sellise uue teema kuhu saaks esitada küsimused ainult kelgukoerte tegelastele. Ma usun et paljudel oleks küsimusi millele saaks tegelased vastata.


  • Kuutõbine
    Võiks küll tulla selline asi, et fännid esitavad küsimusi, siis valivad, et kellelt vastust tahaks, ja siis nad ise valivad välja, et millised küsimused on kõige mõttekamad ja vastavad.
  • trintsik
    Küsimus kodulehe tegijatele kuna tuleb uus ülesanne mängus kelgukoerad meil abikaasaga eelmine mõrv lahendatud juba.
  • POSTKÕSTA
    POSTKÕSTA
    selline asi võiks tõesti olla !mul on küll väga palju küsimusi!!!
  • brixxx89
    brixxx89
    Kas te mõtlete seriaaliga seotud küsimused ning näitlejad peavad vastama tegelaskuju seisukohalt?

    Mis mõtte sellisel asjal on, ma saan aru kui tahetakse küsida üldiselt näitleja töö ja elu kohta.
  • ivar1999
    ivar1999
    Mulle meeldiks, kui nad vastaksid näitleja seisukohalt. Kuna muidu need küsimused ei puutu kelgukoertega kokku. Aga kui näitleja seisukohalt siis see poleks enam huvitav.
  • toimetaja
    toimetaja
    Aitäh heade ettepanekute eest! Kindlasti annab läbi kodulehe korraldada intervjuusid peategelastega, kus nad saaksid teie küsimustele vastata. Edastan selle ettepaneku sarja tootjatele ja kui on uut infot, anname kohe teada!
  • toimetaja
    toimetaja
    trintsikule: lauamängu lisalegendid on saadaval nii suuremates raamatukauplustes kui ka meie koduka e-poes.