Kelgukoerte foorum

Kristin

Seoses Postiga

Kristin | 17.02.2010


Minu arust võiks Posti ellu tulla mõni naine ja Post võiks sellesmõttes rohkem nalja teha,et ta ise peaks kaa naeratama-lihtsalt ta naeratabja naeratab Üliarmsalt ja see teeb meele heaks... Vaadates esimesi osi,kuidas ta Laura ja Triinuga sebib, see lihtsalt väga lahe.Muidu on Post ainult üks suur masendus ise:) Aga noh lemmik on ta seal mulle ikkagi niiet:) seda ei muuda miski:D:D


  • Adelle
    Adelle
    Jaa,Posti ellu võiks tõesti mõni naine tulla,kuna seal on väga vähe naisi nüüd ja see oleks hea näha mõnda neist ka õnnelikult kellegagi koos,aga rääkis ju,et keegi seal abiellub,see võiks olla post,laura tekitas nii palju jamasi,et tal oleks õnnele täielik õigus.Muidugi see võiks ju olla ka Kõsta või Pulk...aga äkki hoopis Mart abiellub Milliga :)
  • eedu
    eedu
    Ega see mingi seebi sari pole, seepi võite mujal vaadata.
    See on kriminaalne sari ning mingit romantikat polegi siit vaja oodata;)
  • maxsu
    maxsu
    minu arvates post võikski sama moodi olla nagu ta on see teebki asja huvitmaks
  • r30j
    Mis muusika see on,mis tuleb siis kui post mõtleb Feelixsi ja Laura peale.Aitähh
  • Ennu
    Ennu
    Jah ma tahaks ka teada mis muusika see on kui Post lapsest mõtleb :D JA Post võiks ikka jääda selliseks nagu ta on. Ongi lahedam! Minu lemmik :P
  • gets
    gets
    tõstataks sama kysimuse mis laul see käib kui ta Laurast v Feliksist mõtleb ??
  • Kuutõbine
    Eiteaa, üksikuna ta just lahe :D
    Jaa, ta naeratus on ilus küll :D
  • Liisukene11
    Liisukene11
    ei ole vaja naisi!
    las olla nii nagu on nohh!
    aga....tglt kuidas ta siis felixi eest hoolitseb??
  • Kristin
    Kristin
    Ma nagu ei mõeldnud,et ta mingi abielllub või nii,vaid et ta lihtsalt flirdiks mõne tibiga vahest:) vaatasin mingi päev kõikk vanad osad üle, ja see oli väga armas kuidas ta Laurat välja kutsus jne xxD
  • Marxx20
    Marxx20
    http://www.youtube.com/watch?v=ez9jwY6kBLE

    Ennio Morricone - Chi Mai
  • sirlemerle
    sama siin siis
  • karolin
    karolin
    tglt ei võiks sest tal supper hea karakter:)
  • kristiina veski
    POST SA OLED VÖRRATU,ENAM PAREMAKS MINNA EI SAAAAAA.
    Vöta end kokku ja vöta endale uuus naine,elu seda sulle ju vöimaldab!???
  • m2rt222
    vale teema alla panid selle postituse