Kelgukoerte foorum

MrKalamees

Kas teile meeldib e-poes olev staff ?

MrKalamees | 27.11.2009
Särgid on täiega lahedad :)

  • Meriliiin
    Meriliiin
    Lausa megahead :)
  • eedu
    eedu
    Ikka meeldib, isegi plaanis mingi asi tellida, kui võimalik ! :)
  • Igor
    Igor
    Mega hea tublid
  • Merca
    Merca
    mudugi meeldivad:P
  • linsey
    linsey
    Meeldivad
  • klikkk
    klikkk
    jõhkralt meeeldivad !
  • silverykssilm
    silverykssilm
    Kuna mina isiklikult väikestviisi nokamütsi fänn olen(ei sõida bmw-ga), siis võiks olla ka mõni variant nokamütsidest.Päris roosat nokatsit ka vist muidugi pähe ei paneks.....:)
    Näiteks musta ja hästi tumesinise nokamütsi valikuvõimalus võiks olla.Ülejäänud kraam, mis välja pandud on muidugi päris head.Naine juba siin arvas, et peaks mulle jõuludeks roosa Mardi särgi kinkima..... :)
  • klikkk
    klikkk
    kui kindlast asjast rääkida , siis tahaksin ma kelgukoerte tassi :D:D:D
  • Kalev68
    Kalev68
    Pastapliiats ja märkmimud koos logoga võiksid ka veel olla.!!!!
  • sugared58
    sugared58
    Hinnad on muidugi täitsa Eesti tasemel, aga naisena ma pole kindel, kas pulka näiteks tahaks kõhu peale. See kus kogu tiim, sellise isegi võtaks ja tass on ju klassika ;-)
  • Kristin
    Lausa väga meeldivad-kõik asjad... mina kui kõigekõigekõige suurem kelgukoerte fänn sooviksin muidugi kõikki asju sealt, aga sel juhul peaksin ma olema Armin Karu,aga seda ma kahjuks pole...Hinnad tõesti ulmelised:D
    Tass võiks maksta 75.- Mäng on isegi suht normaalse hinnaga, Särgid võiksid olla 200.- vot siiis oleks eriti tore:D aga nuh,juu läks nende tegemine siis kalliks,et soodsamalt müüa pole võimalik:D aga no peaasi,et midagigi on,mida pakkuda:)
  • Mr.Monkey
    Mulle meeldivad need asjad väga