Kelgukoerte foorum

eedu

Õigekiri

eedu | 27.11.2009
Armsad foorumi kasutajad palun üritage ikka ilma kirja vigadeta kirjutada, väga halb on lugeda teie mõtteid, kui teil on igas sõnas 2-3 viga ja lause on 2 lõiku pikk. Tõesti kurnav on seda lugeda !
Aitähh !

  • e2p
    e2p
    Eks see on alguse asi ja suur vasikavaimustus, aga tiba on häiriv see, kui enamus teemades arutatakse, kellele milline tegelane meeldib. Pluss jah siis see õigekiri :)
  • eedu
    eedu
    No ongi, alguses foorumi lahti tegin , vaatas mulle kohe 3 järiestikku ühesuguse teema pealkirjaga samalt autorilt teemat vastu, aga see vist ei ole ärevusest vaid, et server üle koormatud, ning inimene tegelikult tegi ühe teema, kuid kuna server koormatud siis ei saanud server aru mida talt paluti ja läks omadega sassi ning tegi 3 teemat :D

    Õigekiri on jah soovida paljudel siin . Kuid ajapikku kindlasti paraneb, loodan vähemalt. Muidu tõesti on nii, et 10minutit ürita lugeda kellegi arvamust..
  • Igor
    Igor
    nagu öeldakse see uus lehekülg on alguse asi ja küsiks milises uues leheküljes poleks vigu??
  • eedu
    eedu
    Oleneb milliseid vigu sa mõtled, kas sa mõtled tehnilisi vigu või postitajate kirjavigu ?
    Kindlasti on täiuslikke lehekesi ka olemas, kus inimesed teavad mida kirjutavad ja kuidas kirjutavad ning ka lehe tehniline pool on ideaalne ja läbimõeldud, kindlasti ;)
  • Moor
    Moor
    Vabanda, eedu, tähelepanek on igati aus ja õige, aga
    "kirjaviga" on üks sõna ja kirjutatakse kokku, sest kirjal kui
    sellisel pole ju viga midagi ;))
  • eedu
    eedu
    Tõesti vabandan siiralt. Ning selle teema tegingi ainult selleks, et kõik seda vaataksid ja aru saaksid, et nad võiksid korralikult kirjutada. Ei olnud plaanis, et siin teemas mingi arutelu tekkis ja keegi hakkaks minu enda vigu välja tooma, kindlasti teen ma ise vigu nagu teisedki aga eks ma üritan vähemalt neid vähe teha ! :)
  • Moor
    Moor
    :)) nõus. Päikest Sulle!
  • Härra
    Eedu, "aitäh" kirjutatakse ühe h-ga muide :)
    Kõike head!
  • kris
    kris
    Kirjavigu on palju kuna mulle tundub, et siin on väga palju fänne kelle vanus jääb kuskile 9,10 a. kanti.
  • vanamees
    Tead see pole alguse asi! aigekiri peaks 2 klassist peale selge olema! Ja olen täidsa nõus siiinn minkid pätat kjrutavat suhtt vallestii!
  • eedu
    eedu
    ma saan aru, kui kirjalikult kirjutades tulevad kirjavead aga arvutis küll ei tohiks tulla ju , tänapäeva operatsiooni süsteemid ja veebilehed juba nii targad, et viskavad sulle punase lainelise joone alla, kui midagi valesti on ... võiks ju seda ikkagi vaadata või mis ?
  • sugared58
    sugared58
    Pole mingi suur asjatundja, aga foorumitel on tavaliselt moded need, kes asjal silma peal hoiavad, läbustajaid korrale kutsuvad ja ka teemades korda loovad.
    Ka on neis püsivalt esimesel kohal juhend, kuidas üldse püstitada uusi teemasid, mis on sallitud ja mis mitte, KKK jne
  • MrKalamees
    MrKalamees
    Ega ongi :)
    Ja ei ole mõtet küsida ühte küsimust mitu korda :D
    Ma ei mõtle sind vaid teisi .
  • eedu
    eedu
    Enamasti igal foorumil on selline asi olemas..
    Sellel foormil puuduvad hetkel need alateemad jms. Selline asi võiks olemas olla, moderaatoritel siis kergem ka korda hoida :)
    praegu see foorum küll nagu mingi lobby :D kõik kirjutavad mis pähe tuleb ... eriti naljakas teema : "mitu kasutajat teil siin on ?" nagu mida ? mis teema .. jumal küll , täiega naersin algul aga no veidi kahju sellisest inimest, kes sellise teema teeb , tal pole vist peas kõik korrasl, olgu ta kasvõi 7me aastane .
  • teder35
    Sain aru!
  • vekrissu1979
    vekrissu1979
    Täiesti arusaadav!!!
    Päikest teile.