Kelgukoerte foorum

toomas

mida arvate sellest kodulehest siin?

toomas | 27.11.2009
täiesti lahe, nii äge et saab lahedat staffi ka veel osta!

  • hardi1234
    hardi1234
    kelgukoerad on parim samuti ka lehekülg
  • Fänn1
    Lõpuks ometi midagi normaalset
  • MrKalamees
    MrKalamees
    Väga hästi tehtud .
  • Adelle
    Adelle
    Super luks,et nüüd see lehekülg tehti,mul on selle üle ülimalt hea meel.olen ammu tahtnud vanu osasi vaadata,ja nüüd lõpuks ometi on see olemas!
    Lihtsalt fantastiline krimisari,mitte ükski teine saade ei suuda teid ületada!
    Palju edu!
  • Merli
    Merli
    Jah, super on see, et kõik eelnevad hooajad on üleval. :) Ühtki halba sõna pole öelda.
  • kratiplika
    Täiesti normaalne!
    Kohe näha,et pole põlveotsas valmis tehtud,vaid ikka vaeva ka nähtud.
  • aXXo
    aXXo
    Uued osad võiks ikka kiiremini ülesse panna ! Hiljemalt eetris olemisest järgmise päeva õhtuks. Muidu aga OK koht !
  • agnes666
    agnes666
    ei no tore leht muidu :D
  • Kalev68
    Kalev68
    See on igati teretulnud!!!!
    Kõiki osasi saab veel vaadata, mida ei mäletagi enam.
    Lahe!
  • Moor
    Moor
    Minule igatahes pole lõpututes netiavarustes paremat kodukat silma hakanud...See on MEGAHEA kodukas!!! :))
  • Amirest
    Amirest
    Ainult kiidusõnad kodulehe tegijatele. Raske uskuda, et Eesti sarjal on päris oma koduleht, mis on nii hästi tehtud.
    Kuskilt olen lugenud ka kommentaari, kus öeldi, et teeks nagu eraldi wikipedia sarja kohta. Nüüd pole see enam vajalik, vaid kogu info siit leitav ja tegu ikkagi ametliku lehega.
  • -nokia-12
    -nokia-12
    lahe
  • sugared58
    sugared58
    Kodukas on igati tore idee, aga foorum tahab küll korrastamist.
    Pole mingi suur asjatundja, aga foorumitel on tavaliselt moded, kes asjal silma peal hoiavad, läbustajaid korrale kutsuvad ja ka teemades korda loovad.
    Ka on neis püsivalt esimesel kohal juhend, kuidas üldse püstitada uusi teemasid, mis on sallitud ja mis mitte, KKK jne...
  • vekrissu1979
    vekrissu1979
    See on parim mis yldse olla saab!!!
    Supper oled Tomas Kirsss.
  • lemet
    väga eea koht siin on nii äge ola foorum on nii eea koht foorumis on nii äge........
  • hegert
    hegert
    sugared58 kirjutas, 29.11.2009:
    Kodukas on igati tore idee, aga foorum tahab küll korrastamist. Pole mingi suur asjatundja, aga foorumitel on tavaliselt moded, kes asjal silma peal hoiavad, läbustajaid korrale kutsuvad ja ka teema... [Kuva kogu postitust]
    See soov siis täidetud ;-)
  • sirlemerle
    hegert kirjutas, 23.02.2010:
    See soov siis täidetud ;-)
    see on päris hea kodukas
  • jan
    olen suur fänn
  • POSTKÕSTA
    POSTKÕSTA
    see on kõige parem saade mida olen eales näinud!!!!!
  • POSTKÕSTA
    POSTKÕSTA
    ma olen täiega suur fänn!!!!