Kelgukoerte foorum

BlackFly10

Kas Pulk Võtab Posti Ametikoha Üle?

BlackFly10 | 17.02.2010


Mis te arvate, kas Post võib varsti Kelgukoertest kaduda tänu sarjas saadud pärandusele ja tema asemele võib asuda Pulk?


  • jansa
    Ma ei usu aga kes teab muidugi... Samas on see Pulk nagu sarjale uut energiat juurde andnud, nii et pangu aga edasi:)
  • Amirest
    Amirest
    No loodetavasti mitte, kuid see tundub praegu üpris tõenäoline. Samas, miks ei või siis olla 3 uurijat.
    Olen mõelnud ka sellele, et Kelk võtab alles nüüd (kui on juba hilja) Signe palvet kuulda ning jääb pensionile. Pärast seda astub Kõsta Kelgu asemel ning Pulgast saab täiskohaga Posti paarimees.

    Mulle jääb ette see, et ühest osas ütles Post vist, et kui talle paar miljonit sülle kukuks, et jätaks ta tööd politseis ja loomulikult ka Kõstat mitte.
  • postifänn
    postifänn
    Ei Iial Post Jääb Post on Post Olema Peab!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Simo
    Ma loodan ka et Post jääb, Ivo Uukivi on võrratu näitleja, tema asendamine Pulgaga oleks ikka väga rumal !!
  • andre555
    andre555
    sulle meeldib ta?
  • mario6
    mario6
    ei jusu
  • pille-sandra
    pille-sandra
    kui nad selle läbi lükkavad siis reiting langeb kõvasti
  • KomeetMaa
    KomeetMaa
    Ei usu, et vahetub, kuid eks näis
  • Maailm
    Maailm
    2 inimest pidi ju surema. Niiet kindlasti PULgast saab uurija.:D
  • Maailm
    Maailm
    2 inimest pidi ju Kelgukoertest surma saama. Eks siis Pulkast saab uurja .D
  • elllllll
    minumeelest kül l võtab
  • sirlemerle
    ei usu ma seda
  • BlackFly10
    BlackFly10
    hmmmm...kust Te seda olete kuulnud, et mitu inimest pidi sarjas surma saama?
    Hästi ei tahaks seda just uskuda...
    Ja Kelgu pensionile minek lõplikult, ka kahtlane, nii suure kaliibriga näitleja...sel juhul võib asi hakata kiiva kiskuma
  • lihtmaa
    Ise arvan et ei võta tema tööd üle.Vaid jääb neile sinna abiväeks:)
  • Onjajääb
    Praegune koosseis on väga hea.
  • kratuke07
    kratuke07
    Post peab jääma! Vsjo! Ta peab jääma, muidu ma seda sarja enam ei vahi. Posti ei asenda keegi. Posti ütlemised just ongi võluvad ja mõnus konkreetne tegelane. Pole mingi nannipunn ega mölakas. :)
  • BlackFly10
    BlackFly10
    No Pulk on ikka sarjale tublisti vurtsu juurde lisanud tänu oma saamatusele.
    Tundub, et Posti päranduse asjad ei lähe vist ikka nii nagu Me arvanud oleme...arvan, et asjad võtavad ootamatu pöörde!
    Aga tundub, et varsti kutsutakse Meid pulma! ;)
  • Marco_sepp
    Marco_sepp
    POST EI LÄHE SEST TA ON PULGA SUGULANE POST xD
  • Eedu
    Arvatavasti saab Pulgast ikka uurija, ega ta muidu sarja toodud ole.
    Pulk nagu Posti sugulane :D Raudselt viskab see sama kelk sussid püsti , tal tervis juba kehv ja kõbi kah, ning postist saaks siis tema asendaja ning pulgast saaks mardi asendaja ja mardist posti asendaja ning kõsta jääb omakohale . Vot nii võiks toimida :)


    Kirjutage mulle meilile seda, et kus ma võiksin saada sellise helina oma telefonile nagu on postil telefonis !?:)
  • Fänn1
    Ei taha usku, muidu kaob alguspärane seriaali põhimõte ära. Sest kelgukoerad on ikkagi peamiselt Post ja Kõsta