Kelgukoerte foorum

birgitta

11. hooaja lõpp oli nagu ilma lõputa

birgitta | 16.10.2012
klassikalises krimkas peaks ikka kõik üles visatud küsimused ka vastuse saama. hiljemalt siis järgmise hooaja alguses. aga 11. hooajast ja varasemast jäi liiga palju neid üles.
-- bärbel siis jäigi elama selle über-kelmiga? ei usu. ta peaks sellest varsti aru saama mis mees see tüüp on. loogiliselt juba sellesama viimase osa lõpuks. ja et sedakaudu inff kelmideni lekkis, seda oleks kelk pidand ikka lõpuks teada saama. mitte et bärbel kitse pani, aga lihtsalt ikka räägib mehega kuidas tööl läheb.
-- bärbeli esimese mehe surm oleks pidand selgem olema, ja tema ämma suhtumise põhjus. kasvõi nii, et ikka oligi päris enesetapp, ja ämm lihtsalt keeras ära.
-- soopalu nimi - kust nad üldse nii kindlad olid kohe, et rommi röövija on soopalu. heaküll, neid osi vaatasin vbla kiirustades, põnevuse pärast. aga niipalju kui ma mäletan, ta ei esitlenud ennast, ja joel jäsperi kaudu nad ainult natuke oletasid, aga ei teadnud, et selle hobusetalu peremees seda lugu nii tõsiselt võttis.
-- kes siis ikkagi tegi neid koopainimese käimlanalju, kes pani mardile junni koogikarpi, ja lõhkus bärbli oti autoklaasi, vist oli veel midagi taolist? ja miks.
-- oletada võib, et pulk ja kõsta läksid rahulikumale tööle pärast peaaegu eluohtlikke vigastusi, et nt isegi füüsiliselt ei sobi nii karmile tööle enam, aga mainida võiks, et kuidas neil läheb. - noh, võibolla see veel tuleb kunagi tulevikus. (kättemaksukontoris mainiti ka alles mitu hooaega hiljem et mis maangost (avandist) sai, et läks maale talu pidama. aga sepp ehk tuvi jäigi vist brasiiliasse.)
-- veel soopalu asjus - miks kõsta kõnesid automaatselt ei lindistatud, ja ei üritatud helistajat taustahelide jms kaudu tuvastada. ja saadetised. oleks võind mainida, et kuradi kaval kelm, mitte ainsatki jälge pole jätt. või siis mõne hobusekarva siiski. aga nüüd jäi vaadates mulje et pakikesed kõstale ei jõundki ekspertiisi, ainult soopalu pöial. kui helistas ja ütles et rommi juuksesalk jm on prügikastis, oleks pidand eksperdid terve prügikasti üle käima ja ümbruse.

  • ivar1999
    Täiesti nõus. Aga tekst, mille kohta kirjutasid, kas ei peaks olema mitte 11 vaid 12 hooaja kohta? Muidu tõesti, respekt.